Historia ceny i opinie o Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 329.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 519.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 19.01.2024.

Cena Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 329.99 (wykryta w dniu: 2023-11-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-19) wynosi 519. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832

Według naszych danych Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832 można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832 za kwotę 519 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 51.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek do kawy Graef CM 802.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832?

Najtaniej Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832 można było kupić za 329.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-13.

🏷️ Jaka jest cena Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832 aktualnie?

Aktualna cena Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832 wynosi 519 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832?

Według serwisu Ceneo, Młynek do kawy Caso Germany Barista Flavor 1832 posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Młynek do kawy Lelit Fred PL043MMI.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.