Historia ceny i opinie o MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 349.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 544.22.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 17.01.2024.

Cena MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 349 (wykryta w dniu: 2023-04-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-17) wynosi 544.22. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE)

Według naszych danych MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE) można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE) za kwotę 544.22 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 54.42 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE), to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Asus Router ZenWiFi CD6 1szt. (ZENWIFIACMINICD61PK).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE)?

Najtaniej MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE) można było kupić za 349 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-11.

🏷️ Jaka jest cena MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE) aktualnie?

Aktualna cena MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE) wynosi 544.22 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-17.

🗣️️ Jakie są opinie o MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE)?

Według serwisu Ceneo, MikroTik SXT LTE (RBSXTR&R11e-LTE) posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny TP-Link TL-WR850N.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.