Historia ceny i opinie o Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 180.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 180.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 180 (wykryta w dniu: 2024-01-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 180. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml

Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml to luksusowy zapach inspirowany podróżami, przygodami i odkryciami. Kompozycja perfum łączy w sobie kwiatowe nuty z orientalnymi akcentami Gourmand, tworząc niezapomniane doznania zapachowe. Perfumy otwierają się świeżością włoskiej bergamotki i różowego pieprzu, które przechodzą w subtelne nuty mleka migdałowego. Serce zapachu tworzy zniewalający bukiet kwiatów z dodatkiem goździka i heliotropu, a bazę stanowi egzotyczna i kremowa mieszanka styraksu, drzewa sandałowego i kaszmiru. Premiera zapachu miała miejsce w 2016 roku, a opakowanie jest ofoliowane przez producenta. Linia damska, pojemność 100ml, woda perfumowana.

Gdzie kupić Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml

Według naszych danych Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml za kwotę 180 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 18.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Afnan Supremacy in Oud 100ml parfum.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml?

Najtaniej Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml można było kupić za 180 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-13.

🏷️ Jaka jest cena Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml aktualnie?

Aktualna cena Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml wynosi 180 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml?

Według serwisu Ceneo, Michael Kors Wonderlust Woda Perfumowana 100ml posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Escentric Molecules Molecule 04 woda toaletowa 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.