Historia ceny i opinie o Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml

Michael Kors Glam Jasmine Woda Perfumowana 100ml to kobiecy zapach o ulubionej kwiatowej nucie Korsa - jaśminie, z dodatkiem ciepłych, leśnych akcentów i ożywczych nut cytrusowych. Linia GLAM podkreśla urodę kobiety intensywnymi kolorami o nasyconych, głębokich odcieniach, takich jak śliwka czy jagoda. Nuty głowy to białe kwiaty i jaśmin, nuta serca to liść czarnej porzeczki, a nuta bazy to drzewo sandałowe. Produkt jest fabrycznie nowy, sprzedawany w nieofoliowanym pudełku zastępczym z korkiem. Premiera zapachu miała miejsce w 2013 roku, a jego cena detaliczna wynosi 469zł. Woda perfumowana Michael Kors 100 ml wyróżnia się na tle konkurencji swoim kwiatowym charakterem i eleganckim opakowaniem zastępczym.

Gdzie kupić Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml

Według naszych danych Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lalique Equus Pour Homme Woda perfumowana 75ml spray.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml?

Najtaniej Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-20.

🏷️ Jaka jest cena Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml aktualnie?

Aktualna cena Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml?

Według serwisu Ceneo, Michael Kors Glam Jasmine woda perfumowana 100ml posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Versace Versense Woda Toaletowa 100ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.