Historia ceny i opinie o Mercusys DualBand (MR50G)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Mercusys DualBand (MR50G) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 145.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 145.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 36 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 8.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8/30/2023.

Cena Mercusys DualBand (MR50G)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Mercusys DualBand (MR50G). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Mercusys DualBand (MR50G), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 145 (wykryta w dniu: 2023-03-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-08-30) wynosi 145. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Mercusys DualBand (MR50G)

Według naszych danych Mercusys DualBand (MR50G) można znaleźć w minimum 36 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Mercusys DualBand (MR50G) za kwotę 145 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Mercusys DualBand (MR50G) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Mercusys DualBand (MR50G), to w serwisie Ceneo znajdziesz 8 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Mercusys DualBand (MR50G) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny MikroTik RB760IGS.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Mercusys DualBand (MR50G)?

Najtaniej Mercusys DualBand (MR50G) można było kupić za 145 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-21.

🏷️ Jaka jest cena Mercusys DualBand (MR50G) aktualnie?

Aktualna cena Mercusys DualBand (MR50G) wynosi 145 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-08-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Mercusys DualBand (MR50G)?

Według serwisu Ceneo, Mercusys DualBand (MR50G) posiada 8 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny HUAWEI B311-221 biały (51060DWA).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.