Historia ceny i opinie o Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 185.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/19/2023.

Cena Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 185 (wykryta w dniu: 2023-09-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-19) wynosi 199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple

Według naszych danych Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple za kwotę 199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 19.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Beurer MG 100.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple?

Najtaniej Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple można było kupić za 185 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-16.

🏷️ Jaka jest cena Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple aktualnie?

Aktualna cena Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple wynosi 199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple?

Według serwisu Ceneo, Medivon Kołnierz Masujący Shiatsu Collar Simple posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Beurer MG 40.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.