Historia ceny i opinie o Medivon Cf-6302

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Medivon Cf-6302 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 43.79.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 135.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 53.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Medivon Cf-6302

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Medivon Cf-6302. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Medivon Cf-6302, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 43.79 (wykryta w dniu: 2023-08-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 135. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Medivon Cf-6302

Medivon CF-6302 to wysokiej jakości masażer o mocy 230 W ze zintegrowanym kołnierzem masującym szyję i funkcją podgrzewania, produkowany na niemieckiej licencji. Charakteryzuje się precyzją wykonania, łatwością obsługi i eleganckim wyglądem, co sprawia, że już po pierwszym użyciu staje się nieodłącznym elementem relaksu i odprężenia. Kołnierz ten jest wyposażony w dwie pary głowic masujących, które symulują ruch masażu Shiatsu, skutecznie radzącym sobie z przewlekłym napięciem mięśni, bólem pleców i karku oraz poprawiającym krążenie krwi. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób potrzebujących rehabilitacji, jak i dla tych, którzy szukają relaksu i odprężenia podczas masażu. Masażer Medivon CF-6302 jest zasilany sieciowo i wyróżnia się na tle konkurencji swoją efektywnością oraz korzystnym wpływem na samopoczucie i zdrowie.

Gdzie kupić Medivon Cf-6302

Według naszych danych Medivon Cf-6302 można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Medivon Cf-6302 za kwotę 135 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 13.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Medivon Cf-6302 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Medivon Cf-6302, to w serwisie Ceneo znajdziesz 53 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Medivon Cf-6302 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Medivon Libra Pro.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Medivon Cf-6302?

Najtaniej Medivon Cf-6302 można było kupić za 43.79 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-26.

🏷️ Jaka jest cena Medivon Cf-6302 aktualnie?

Aktualna cena Medivon Cf-6302 wynosi 135 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Medivon Cf-6302?

Według serwisu Ceneo, Medivon Cf-6302 posiada 53 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Inoly HZJMQ2.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.