Historia ceny i opinie o Medisana MM 825

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Medisana MM 825 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 190.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 387.45.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Medisana MM 825

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Medisana MM 825. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Medisana MM 825, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 190 (wykryta w dniu: 2023-08-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 387.45. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Medisana MM 825

Medisana MM 825 to masażer o mocy 14,4 W, przeznaczony do masażu całego ciała, zasilany sieciowo. Umożliwia wybór czterech stref masażu - górnej i dolnej części pleców, ud oraz dolnej części nóg, z dwoma poziomami intensywności i pięcioma programami masażu. Mata jest pokryta miękką osłoną z polaru i ma wbudowaną poduszkę w części głowy dla większego komfortu. Do sterowania służy pilot zdalnego sterowania, który można schować w bocznej kieszeni maty. Dodatkowo, masażer posiada funkcję podgrzewania, automatyczne wyłączanie po 15 minutach używania oraz trzyletnią gwarancję. Rozmiar maty to około 180 x 62 x 10 cm, a jej waga to ok. 1,8 kg.

Gdzie kupić Medisana MM 825

Według naszych danych Medisana MM 825 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Medisana MM 825 za kwotę 387.45 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 38.75 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Medisana MM 825 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Medisana MM 825, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Medisana MM 825 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Valera KARBOWNICA DO WŁOSÓW VOLUMISSIMA 108260.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Medisana MM 825?

Najtaniej Medisana MM 825 można było kupić za 190 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-06.

🏷️ Jaka jest cena Medisana MM 825 aktualnie?

Aktualna cena Medisana MM 825 wynosi 387.45 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Medisana MM 825?

Według serwisu Ceneo, Medisana MM 825 posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Medivon Cosy Mesh Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.