Historia ceny i opinie o Medisana Karku Ramion Pleców Mc826

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Medisana Karku Ramion Pleców Mc826 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 831.97.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1206.45.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 6.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Medisana Karku Ramion Pleców Mc826

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Medisana Karku Ramion Pleców Mc826. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Medisana Karku Ramion Pleców Mc826, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 831.97 (wykryta w dniu: 2023-10-31). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 1206.45. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Medisana Karku Ramion Pleców Mc826

Według naszych danych Medisana Karku Ramion Pleców Mc826 można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Medisana Karku Ramion Pleców Mc826 za kwotę 1206.45 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 120.65 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Medisana Karku Ramion Pleców Mc826 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Medisana Karku Ramion Pleców Mc826, to w serwisie Ceneo znajdziesz 6 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Medisana Karku Ramion Pleców Mc826 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny HoMedics BMSC-3000H-EU.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Medisana Karku Ramion Pleców Mc826?

Najtaniej Medisana Karku Ramion Pleców Mc826 można było kupić za 831.97 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-31.

🏷️ Jaka jest cena Medisana Karku Ramion Pleców Mc826 aktualnie?

Aktualna cena Medisana Karku Ramion Pleców Mc826 wynosi 1206.45 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Medisana Karku Ramion Pleców Mc826?

Według serwisu Ceneo, Medisana Karku Ramion Pleców Mc826 posiada 6 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Hms Pdm3134 Gold Pistolet Do Masażu.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.