Historia ceny i opinie o Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 54.81.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 59.8.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 54.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/17/2023.

Cena Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 54.81 (wykryta w dniu: 2023-08-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-17) wynosi 59.8. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent

Według naszych danych Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent za kwotę 59.8 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 5.98 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent, to w serwisie Ceneo znajdziesz 54 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny REMINGTON ProPower HC5200.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent?

Najtaniej Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent można było kupić za 54.81 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-21.

🏷️ Jaka jest cena Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent aktualnie?

Aktualna cena Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent wynosi 59.8 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent?

Według serwisu Ceneo, Masażer szyi karku pleców ciała 3D Shiatsu Prezent posiada 54 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS HC3510/15.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.