Historia ceny i opinie o masażer roller wałek do ciała paipi insportline

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt masażer roller wałek do ciała paipi insportline był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 45.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 69.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 12.02.2024.

Cena masażer roller wałek do ciała paipi insportline

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu masażer roller wałek do ciała paipi insportline. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena masażer roller wałek do ciała paipi insportline, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 45.9 (wykryta w dniu: 2024-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 69.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić masażer roller wałek do ciała paipi insportline

Według naszych danych masażer roller wałek do ciała paipi insportline można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując masażer roller wałek do ciała paipi insportline za kwotę 69.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 6.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

masażer roller wałek do ciała paipi insportline Opinie

Sprawdź również historia ceny Brock HC6201RD.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena masażer roller wałek do ciała paipi insportline?

Najtaniej masażer roller wałek do ciała paipi insportline można było kupić za 45.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-01.

🏷️ Jaka jest cena masażer roller wałek do ciała paipi insportline aktualnie?

Aktualna cena masażer roller wałek do ciała paipi insportline wynosi 69.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o masażer roller wałek do ciała paipi insportline?

Według serwisu Ceneo, masażer roller wałek do ciała paipi insportline posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Końcówka oryginalna Oral-B CrossAction EB50AB x5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.