Historia ceny i opinie o Masażer oczu

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Masażer oczu był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 120.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 256.68.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Masażer oczu

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Masażer oczu. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Masażer oczu, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 120.99 (wykryta w dniu: 2023-12-31). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 256.68. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Masażer oczu

Według naszych danych Masażer oczu można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Masażer oczu za kwotę 256.68 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 25.67 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Masażer oczu Opinie

Sprawdź również historia ceny Irygator WATERPIK WP462 E.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Masażer oczu?

Najtaniej Masażer oczu można było kupić za 120.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-31.

🏷️ Jaka jest cena Masażer oczu aktualnie?

Aktualna cena Masażer oczu wynosi 256.68 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Masażer oczu?

Według serwisu Ceneo, Masażer oczu posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny REMINGTON PROLUXE CI91AW.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.