Historia ceny i opinie o MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.49.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 302.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 16.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49.49 (wykryta w dniu: 2023-11-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 302.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący

Według naszych danych MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący za kwotę 302.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 30.29 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna SEYSSO Carbon Basic Black Szczoteczka soniczna z etui podróżnym.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący?

Najtaniej MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący można było kupić za 49.49 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-08.

🏷️ Jaka jest cena MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący aktualnie?

Aktualna cena MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący wynosi 302.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący?

Według serwisu Ceneo, MALATEC Masażer Shiatsu Szyi Karku Pleców Ciała Grzejący posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Logit RE-6110.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.