Historia ceny i opinie o Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 12999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 12999.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 21.01.2024.

Cena Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 12999 (wykryta w dniu: 2023-11-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 12999. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL

Według naszych danych Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL za kwotę 12999 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 1299.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL Opinie

Sprawdź również historia ceny Lodówka SMEG FAB5LOR5.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL?

Najtaniej Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL można było kupić za 12999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-27.

🏷️ Jaka jest cena Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL aktualnie?

Aktualna cena Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL wynosi 12999 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL?

Według serwisu Ceneo, Lodówka Sharp SJ-MP780D-SL posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Lodówka Hisense RL415N4ACE.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.