Historia ceny i opinie o Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2649.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2849.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2649 (wykryta w dniu: 2023-09-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 2849. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY

Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY to nowoczesne urządzenie klasy energetycznej D, z zamrażalnikiem dolnym o szerokości 59,5 cm, wyposażone w alarm otwartych drzwi, oświetlenie LED, Multi Air Flow oraz moduł Wi-Fi. Posiada funkcję NatureFRESH™, która pozwala na zachowanie świeżości jedzenia i produktów oraz LinearCooling™ z inwerterową sprężarką liniową LG, która obniża wahania temperatury i pozwala na 24-godzinne równomierne chłodzenie. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w system DoorCooling+™, który zapewnia do 32% szybsze i równomierne chłodzenie oraz FRESHBalancer™, który optymalizuje wilgotność i utrzymuje ją na bezpiecznym poziomie. Wyróżnia się na tle konkurencji precyzyjną kontrolą temperatury oraz nowoczesnym designem.

Gdzie kupić Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY

Według naszych danych Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY za kwotę 2849 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 284.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lodówka Sharp SJ-BB02DTXLF-EU.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY?

Najtaniej Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY można było kupić za 2649 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-06.

🏷️ Jaka jest cena Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY aktualnie?

Aktualna cena Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY wynosi 2849 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY?

Według serwisu Ceneo, Lodówka LG GBB72PZUGN SREBRNY posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Lodówka CONCEPT LA6983SS.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.