Historia ceny i opinie o Lodówka Indesit LI7 SN2E W

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Lodówka Indesit LI7 SN2E W był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1899.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1899.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2.
  • ⭐️ Ocena produktu to 3.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 23.01.2024.

Cena Lodówka Indesit LI7 SN2E W

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Lodówka Indesit LI7 SN2E W. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Lodówka Indesit LI7 SN2E W, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1899 (wykryta w dniu: 2023-07-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 1899. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Lodówka Indesit LI7 SN2E W

Według naszych danych Lodówka Indesit LI7 SN2E W można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Lodówka Indesit LI7 SN2E W za kwotę 1899 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 189.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Lodówka Indesit LI7 SN2E W Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Lodówka Indesit LI7 SN2E W, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 3.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Lodówka Indesit LI7 SN2E W w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lodówka Liebherr KGNf57Z03.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Lodówka Indesit LI7 SN2E W?

Najtaniej Lodówka Indesit LI7 SN2E W można było kupić za 1899 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-26.

🏷️ Jaka jest cena Lodówka Indesit LI7 SN2E W aktualnie?

Aktualna cena Lodówka Indesit LI7 SN2E W wynosi 1899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Lodówka Indesit LI7 SN2E W?

Według serwisu Ceneo, Lodówka Indesit LI7 SN2E W posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 3.0/5.

Zobacz także historia ceny Lodówka LIEBHERR SBSWDF99I5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.