Historia ceny i opinie o LG TONE Free HBS-FN7 Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt LG TONE Free HBS-FN7 Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 279.67.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 13.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.1 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena LG TONE Free HBS-FN7 Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu LG TONE Free HBS-FN7 Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena LG TONE Free HBS-FN7 Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 279.67 (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić LG TONE Free HBS-FN7 Biały

Według naszych danych LG TONE Free HBS-FN7 Biały można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując LG TONE Free HBS-FN7 Biały za kwotę 499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 49.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

LG TONE Free HBS-FN7 Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o LG TONE Free HBS-FN7 Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 13 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.1 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o LG TONE Free HBS-FN7 Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Final Audio E3000C srebrny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena LG TONE Free HBS-FN7 Biały?

Najtaniej LG TONE Free HBS-FN7 Biały można było kupić za 279.67 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena LG TONE Free HBS-FN7 Biały aktualnie?

Aktualna cena LG TONE Free HBS-FN7 Biały wynosi 499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o LG TONE Free HBS-FN7 Biały?

Według serwisu Ceneo, LG TONE Free HBS-FN7 Biały posiada 13 opinii, a średnia ocen wynosi 4.1/5.

Zobacz także historia ceny Huawei FreeBuds Pro Biały.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.