Historia ceny i opinie o LG SP8Y Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt LG SP8Y Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2995.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 24.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena LG SP8Y Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu LG SP8Y Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena LG SP8Y Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1499 (wykryta w dniu: 2023-08-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 2995. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

LG SP8Y Czarny

LG SP8Y Czarny to soundbar z aktywnym subwooferem o łącznej mocy od 401W i obsługą 3.1 kanałów dźwiękowych. Urządzenie komunikuje się przez Wi-Fi i posiada dekodery Dolby TrueHD, Dolby Atmos oraz Dolby Digital Plus. Wyposażone jest w złącza HDMI i wejście optyczne. Soundbar został zaprojektowany tak, aby idealnie pasować do telewizorów LG, co wzbogaca rozrywkę i wnętrza domu. Można nim sterować za pomocą jednego pilota do telewizora LG, co zapewnia wygodę i maksymalne wykorzystanie dostępnych funkcji. Dodatkowo, soundbar korzysta z unowocześnionego w 2021 roku procesora LG TV AI, co generuje lepszy dźwięk.

Gdzie kupić LG SP8Y Czarny

Według naszych danych LG SP8Y Czarny można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując LG SP8Y Czarny za kwotę 2995 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 299.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

LG SP8Y Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o LG SP8Y Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 24 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o LG SP8Y Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Xiaomi 13 Pro 5G 12/256GB Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena LG SP8Y Czarny?

Najtaniej LG SP8Y Czarny można było kupić za 1499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-26.

🏷️ Jaka jest cena LG SP8Y Czarny aktualnie?

Aktualna cena LG SP8Y Czarny wynosi 2995 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o LG SP8Y Czarny?

Według serwisu Ceneo, LG SP8Y Czarny posiada 24 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Suszarka do włosów PHILIPS MoistureProtect HP8280/00.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.