Historia ceny i opinie o LG SN4 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt LG SN4 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 32.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena LG SN4 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu LG SN4 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena LG SN4 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

LG SN4 Czarny

Soundbar LG SN4 Czarny to zestaw audio składający się z soundbaru oraz aktywnego subwoofera o łącznej mocy od 201W do 400W. Posiada karbonowy woofer zapewniający czystość dźwięku oraz technologię AI Sound Pro, która dobiera optymalne parametry dźwięku do oglądanej treści. Ten bezprzewodowy subwoofer dodaje moc brzmienia i jest łatwy w instalacji. Urządzenie oferuje różne opcje komunikacji: Bluetooth, HDMI 2.1, USB oraz dekodery dźwięku takie jak Dolby Audio, DTS Digital Surround. Dzięki Bluetooth Streaming można przesyłać muzykę z telefonu bezpośrednio do soundbaru, a synchronizacja dźwięku z telewizorem LG jest bezproblemowa dzięki złączu Bluetooth® lub optycznemu. Soundbar LG SN4 to idealny wybór dla osób poszukujących wysokiej jakości dźwięku i wygody użytkowania.

Gdzie kupić LG SN4 Czarny

Według naszych danych LG SN4 Czarny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując LG SN4 Czarny za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

LG SN4 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o LG SN4 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 32 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o LG SN4 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarko-lokówka Camry Szczotka Modelująca CR 2025.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena LG SN4 Czarny?

Najtaniej LG SN4 Czarny można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-06.

🏷️ Jaka jest cena LG SN4 Czarny aktualnie?

Aktualna cena LG SN4 Czarny wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o LG SN4 Czarny?

Według serwisu Ceneo, LG SN4 Czarny posiada 32 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Samsung Galaxy A10 SM-A105 2/32GB Dual SIM Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.