Historia ceny i opinie o LG QP5W Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt LG QP5W Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1139.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1999.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 5.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 22.01.2024.

Cena LG QP5W Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu LG QP5W Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena LG QP5W Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1139 (wykryta w dniu: 2022-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 1999.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić LG QP5W Biały

Według naszych danych LG QP5W Biały można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując LG QP5W Biały za kwotę 1999.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 200.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

LG QP5W Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o LG QP5W Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 5 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o LG QP5W Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Trust Asto Soundbar 21046.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena LG QP5W Biały?

Najtaniej LG QP5W Biały można było kupić za 1139 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-16.

🏷️ Jaka jest cena LG QP5W Biały aktualnie?

Aktualna cena LG QP5W Biały wynosi 1999.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o LG QP5W Biały?

Według serwisu Ceneo, LG QP5W Biały posiada 5 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Panasonic SC-HTB900.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.