Historia ceny i opinie o Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 80.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 87.38.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 26 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 226.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 80 (wykryta w dniu: 2023-09-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 87.38. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray

Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray jest owocowo-kwiatowym zapachem, który odzwierciedla wytworność, elegancję i kobiecą indywidualność. Kompozycja łączy w sobie delikatne nuty pomarańczy, cytryny i bergamotki z kwiatowym sercem, w tym brzoskwinią, arbuza i liczi. Ciepłe nuty drewna cedrowego, wetywerii i mchu dopełniają całości, tworząc zapach przypominający wiosenny las z dodatkiem zmysłowej wanilii. Flakon zaprojektowano w kształcie kryształu z niebieskim klejnotem, co dodaje elegancji i delikatności. Idealny dla kobiety pewnej siebie, romantycznej i perfekcjonistki.

Gdzie kupić Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray

Według naszych danych Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray można znaleźć w minimum 26 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray za kwotę 87.38 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.74 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray, to w serwisie Ceneo znajdziesz 226 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lattafa Awraq Al Oud woda perfumowana 100ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray?

Najtaniej Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray można było kupić za 80 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-21.

🏷️ Jaka jest cena Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray aktualnie?

Aktualna cena Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray wynosi 87.38 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray?

Według serwisu Ceneo, Laura Biagiotti Laura Woman Woda toaletowa 50ml spray posiada 226 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Guess Pl Seductive Red Woda Toaletowa 75Ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.