Historia ceny i opinie o Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 162.24.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 191.1.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 114.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 162.24 (wykryta w dniu: 2023-01-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 191.1. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml

Według naszych danych Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml za kwotę 191.1 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 19.11 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 114 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Versace pour Femme Dylan Blue Woda Perfumowana 100ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml?

Najtaniej Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml można było kupić za 162.24 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-26.

🏷️ Jaka jest cena Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml aktualnie?

Aktualna cena Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml wynosi 191.1 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml?

Według serwisu Ceneo, Lancome Idole L'Intense woda perfumowana 25ml posiada 114 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Givenchy Very Irresistible Sensual Woda perfumowana 75ml TESTER.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.