Historia ceny i opinie o Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 102.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 113.73.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 34 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 812.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/17/2023.

Cena Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 102 (wykryta w dniu: 2023-06-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-17) wynosi 113.73. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml

Według naszych danych Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml można znaleźć w minimum 34 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml za kwotę 113.73 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.37 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 812 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ariana Grande Sweet Like Candy Woda Perfumowana 30ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml?

Najtaniej Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml można było kupić za 102 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-01.

🏷️ Jaka jest cena Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml aktualnie?

Aktualna cena Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml wynosi 113.73 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml?

Według serwisu Ceneo, Lalique Perles de Lalique Woman Woda Perfumowana 100ml posiada 812 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPad Pro 2021 11'' M1 128GB LTE Gwiezdna Szarość (MHW53FDA).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.