Historia ceny i opinie o Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 129.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 145.32.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 32 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 676.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 129.99 (wykryta w dniu: 2023-09-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 145.32. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml

Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml to kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa, która została wydana w 2004 roku przez markę Lacoste. Zapach ten jest stworzony dla kobiet w każdym wieku, ale szczególnie dla tych, które cechuje młodzieńczy i dynamiczny duch. W składzie znajdziemy nuty głowy takie jak kardamon, kolendra, pomarańcza, brzoskwinia i czerwona pomarańcza, nuty serca z nasionami marchwi, kolendrą, jaśminem, liściem fiołka i kardamonem oraz nuty bazy z drzewem sandałowym, wanilią i piżmem. Lacoste Touch of Pink to zapach, który wyróżnia się na tle innych wodami toaletowymi dzięki swojej wyjątkowej mieszance aromatów, które tworzą oryginalną i niepowtarzalną kompozycję.

Gdzie kupić Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml

Według naszych danych Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml można znaleźć w minimum 32 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml za kwotę 145.32 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 14.53 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 676 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Armaf Club De Nuit Intense Man Woda Perfumowana 200 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml?

Najtaniej Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml można było kupić za 129.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-26.

🏷️ Jaka jest cena Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml aktualnie?

Aktualna cena Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml wynosi 145.32 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml?

Według serwisu Ceneo, Lacoste Touch Of Pink Woda Toaletowa 90 ml posiada 676 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Calvin Klein Eternity For Men Woda Toaletowa Spray 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.