Historia ceny i opinie o Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 152.8.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 255.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 152.8 (wykryta w dniu: 2023-03-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 255. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml to elegancki i kobiecy zapach, który doskonale odzwierciedla ponadczasowy styl marki Lacoste. Francuska firma, założona w 1933 roku przez słynnego tenisistę René Lacoste, od lat kojarzona jest ze swobodną elegancją i jakością, a jej produkty, w tym perfumy, cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Woda perfumowana Lacoste z wyczuwalnymi nutami fasoli, heliotropu i jaśminu, o pojemności 80 ml, to kwintesencja kobiecości i świeżości, idealna dla każdej kobiety ceniącej sobie zarówno klasykę, jak i nowoczesność. Zapach ten, w którym uczestniczyli znani projektanci takich jak Olivier Crespo, Laurent Bruyere, czy Annick Menard, jest doskonałym odzwierciedleniem ducha marki Lacoste i jej zielonego krokodyla, który stał się jej symbolem.

Gdzie kupić Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml

Według naszych danych Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml za kwotę 255 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 25.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Tous Gold Woda perfumowana 90 ml spray TESTER.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml?

Najtaniej Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml można było kupić za 152.8 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-11.

🏷️ Jaka jest cena Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml aktualnie?

Aktualna cena Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml wynosi 255 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml?

Według serwisu Ceneo, Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Magnetic Woda Perfumowana 80 ml posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Hermes Terre D Hermes Woda Toaletowa 125 ml + Woda Toaletowa 30 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.