Historia ceny i opinie o Korg nanoKONTROL2 BK

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Korg nanoKONTROL2 BK był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 229.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 269.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Korg nanoKONTROL2 BK

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Korg nanoKONTROL2 BK. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Korg nanoKONTROL2 BK, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 229 (wykryta w dniu: 2024-01-30). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 269. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Korg nanoKONTROL2 BK

Korg nanoKONTROL2 BK to kompaktowy panel kontrolny zaprojektowany do pracy z oprogramowaniem muzycznym, idealnie dopasowany do umieszczenia przed laptopem. Posiada osiem kanałów kontrolnych z pokrętłami, faderami i przyciskami przypisanymi do panoramy, głośności oraz funkcji solo/mute/record, co ułatwia nagrywanie automatyki dla wielu kanałów. Panel kontrolny oferuje również sekcję kontroli transportu oraz przycisk marker, ułatwiający nawigację podczas nagrywania. nanoKONTROL2 współpracuje z oprogramowaniem "Korg Kontrol Editor", dostępnym bezpłatnie na stronie internetowej KORG'a, co pozwala na szczegółowe ustawienia użytkownika. Urządzenie to wyróżnia się na tle konkurencji swoją intuicyjną konfiguracją oraz pełną kontrolą DAW lub syntezatora programowego.

Gdzie kupić Korg nanoKONTROL2 BK

Według naszych danych Korg nanoKONTROL2 BK można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Korg nanoKONTROL2 BK za kwotę 269 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 26.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Korg nanoKONTROL2 BK Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Korg nanoKONTROL2 BK, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Korg nanoKONTROL2 BK w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Behringer NOX101.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Korg nanoKONTROL2 BK?

Najtaniej Korg nanoKONTROL2 BK można było kupić za 229 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🏷️ Jaka jest cena Korg nanoKONTROL2 BK aktualnie?

Aktualna cena Korg nanoKONTROL2 BK wynosi 269 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Korg nanoKONTROL2 BK?

Według serwisu Ceneo, Korg nanoKONTROL2 BK posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Pioneer DDJ-REV5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.