Historia ceny i opinie o Korg C1 Black Pianino cyfrowe

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Korg C1 Black Pianino cyfrowe był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3359.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena Korg C1 Black Pianino cyfrowe

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Korg C1 Black Pianino cyfrowe. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Korg C1 Black Pianino cyfrowe, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3359 (wykryta w dniu: 2023-07-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 3599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Korg C1 Black Pianino cyfrowe

Według naszych danych Korg C1 Black Pianino cyfrowe można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Korg C1 Black Pianino cyfrowe za kwotę 3599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 359.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Korg C1 Black Pianino cyfrowe Opinie

Sprawdź również historia ceny Moog Subsequent 25.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Korg C1 Black Pianino cyfrowe?

Najtaniej Korg C1 Black Pianino cyfrowe można było kupić za 3359 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-11.

🏷️ Jaka jest cena Korg C1 Black Pianino cyfrowe aktualnie?

Aktualna cena Korg C1 Black Pianino cyfrowe wynosi 3599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Korg C1 Black Pianino cyfrowe?

Według serwisu Ceneo, Korg C1 Black Pianino cyfrowe posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny NORD Electro 6 HP 73.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.