Historia ceny i opinie o Korg B2 BK

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Korg B2 BK był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1740.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1833.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena Korg B2 BK

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Korg B2 BK. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Korg B2 BK, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1740 (wykryta w dniu: 2023-07-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-06) wynosi 1833. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Korg B2 BK

Korg B2 BK to udoskonalony następca pianina cyfrowego B1, który zachowuje świetną klawiaturę młoteczkową, smukłą budowę i podstawowe funkcje, jednocześnie wprowadzając kilka doskonałych brzmień fortepianowych i ulepszony system nagłośnieniowy. Posiada port USB, który znacznie ułatwia współpracę z urządzeniami zewnętrznymi. Pianino jest idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych muzyków, oferując 12 realistycznych brzmień, w tym niemieckiego i włoskiego pianina. Klawiatura NH (Natural Weighted Hammer) zapewnia autentyczne doznania podczas gry, a możliwość zmiany czułości klawiatury pozwala dostosować instrument do indywidualnych potrzeb. Nowoczesna konstrukcja zapewnia wszystkie najważniejsze cechy ważne dla pianisty, w tym doskonałe brzmienie i łatwość obsługi. Dodatkowo, B2 oferuje możliwość współpracy z aplikacjami edukacyjnymi, co stanowi dodatkową zaletę dla użytkowników.

Gdzie kupić Korg B2 BK

Według naszych danych Korg B2 BK można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Korg B2 BK za kwotę 1833 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 183.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Korg B2 BK Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Korg B2 BK, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Korg B2 BK w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Polyend Play.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Korg B2 BK?

Najtaniej Korg B2 BK można było kupić za 1740 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-26.

🏷️ Jaka jest cena Korg B2 BK aktualnie?

Aktualna cena Korg B2 BK wynosi 1833 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-06.

🗣️️ Jakie są opinie o Korg B2 BK?

Według serwisu Ceneo, Korg B2 BK posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Teenage Engineering OP-Z.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.