Historia ceny i opinie o Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 351.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 374.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 20 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 89.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 351 (wykryta w dniu: 2023-12-31). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 374. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3

Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3 to wysoce intuicyjny i przenośny instrument muzyczny, który umożliwia tworzenie muzyki w domu i poza nim. Posiada 61 klawiszy, 122 brzmienia i 61 rytmów, a także opcję podłączenia do komputera przez USB, co daje niezliczoną liczbę możliwości twórczych. Kontroler wyposażony jest w 5 przycisków bezpośredniego wyboru dla najczęściej używanych brzmień, funkcję "My Setup" do zapisu ustawień oraz metronom. Może być zasilany bateriami, co czyni go jeszcze bardziej mobilnym. W zestawie znajduje się pulpit na nuty oraz stabilny statyw pod keyboard marki Skytec z szybkim zapięciem i antypoślizgową powłoką, a także krzesełko z płynną regulacją wysokości i mocnymi zaciskami. Akai MPK Mini MK3 to idealne rozwiązanie dla DJ-ów i muzyków ceniących kompaktowość i mobilność sprzętu.

Gdzie kupić Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3

Według naszych danych Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3 można znaleźć w minimum 20 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3 za kwotę 374 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 37.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3, to w serwisie Ceneo znajdziesz 89 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kontroler MIDI DAW Arturia KeyStep.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3?

Najtaniej Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3 można było kupić za 351 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-31.

🏷️ Jaka jest cena Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3 aktualnie?

Aktualna cena Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3 wynosi 374 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3?

Według serwisu Ceneo, Kontroler MIDI DAW Akai MPK Mini MK3 posiada 89 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Nawilżacz parowy PHILIPS HU4801/01.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.