Historia ceny i opinie o Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 11399.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 11855.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 11399 (wykryta w dniu: 2022-05-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 11855. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ

Kontroler Pioneer XDJ-XZ to profesjonalna konsola DJ-ska, która obsługuje rekordbox i Serato DJ Pro. Została zaprojektowana zarówno do użytku w klubach, jak i prywatnych studiach. Charakteryzuje się elastycznymi opcjami odtwarzania multimediów oraz układem wzorowanym na sprzęcie klubowym CDJ-2000NXS2 i DJM-900NXS2. Oferuje wygodne sterowanie dzięki 7-calowemu ekranowi dotykowemu i Pro DJ Link, który pozwala przeglądać utwory z płyt CDJ. Posiada również dwa dodatkowe kanały do miksowania dźwięku z zewnętrznych źródeł, jak gramofony. Wkrótce będzie kompatybilny z Serato DJ Pro. Ma trzy wejścia USB ułatwiające zmianę DJ-a oraz 3-pasmowy korektor na wyjściu głównym do dostosowania dźwięku do różnych miejsc. Dwa wejścia mikrofonowe z niezależnymi korektorami i funkcją Feedback Reducer zapewniają elastyczność przy występach z MC. Pozwala na kreatywne miksowanie z 14 profesjonalnymi efektami dźwiękowymi.

Gdzie kupić Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ

Według naszych danych Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ za kwotę 11855 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 1185.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odtwarzacz DJ Pioneer CDJ-3000.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ?

Najtaniej Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ można było kupić za 11399 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-05-01.

🏷️ Jaka jest cena Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ aktualnie?

Aktualna cena Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ wynosi 11855 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ?

Według serwisu Ceneo, Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-XZ posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Kontroler Konsola DJ Pioneer XDJ-RX3.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.