Historia ceny Konsola do gier Sony PlayStation 5

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Konsola do gier Sony PlayStation 5 był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 160 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3289 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 865opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 12/6/2022.
Przejdź do sklepu

Cena Konsola do gier Sony PlayStation 5

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Konsola do gier Sony PlayStation 5. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Konsola do gier Sony PlayStation 5, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 160 zł (wykryta w dniu: 2022-08-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-12-06) wynosi 3289 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Konsola do gier Sony PlayStation 5

Według naszych danych Konsola do gier Sony PlayStation 5 można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Konsola do gier Sony PlayStation 5

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Konsola do gier Sony PlayStation 5, to w serwisie Ceneo znajdziesz 865 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5.

Sprawdź również historia ceny Szczotko-suszarka Revlon Pro Collection RVDR5222.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Konsola do gier Sony PlayStation 5?

Najtaniej Konsola do gier Sony PlayStation 5 można było kupić za 160 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-23.

🏷️ Jaka jest cena Konsola do gier Sony PlayStation 5 aktualnie?

Aktualna cena Konsola do gier Sony PlayStation 5 wynosi 3289 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-12-06.

🗣️️ Jakie są opinie o Konsola do gier Sony PlayStation 5?

Według serwisu Ceneo, Konsola do gier Sony PlayStation 5 posiada 865 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.