Historia ceny i opinie o Konsola do gier Sony PlayStation 5

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Konsola do gier Sony PlayStation 5 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 160.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1055.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Konsola do gier Sony PlayStation 5

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Konsola do gier Sony PlayStation 5. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Konsola do gier Sony PlayStation 5, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 160 (wykryta w dniu: 2022-08-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 2499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Konsola do gier Sony PlayStation 5

Konsola do gier Sony PlayStation 5 825GB z 16 GB RAM i napędem optycznym BluRay to urządzenie, które zapewnia błyskawiczne czasy ładowania dzięki ultraszybkiemu dyskowi SSD i zintegrowanym We/Wy. Posiada złącza USB, HDMI, RJ-45 i jest w wersji podstawowej z kablem zasilającym i bezprzewodowym padem DualSense. Konsola oferuje realistyczne wrażenia z gier nowej generacji dzięki efektom dotykowym, adaptacyjnym efektom „Trigger” oraz dźwiękowi 3D. Stworzona z niestandardowym procesorem i grafiką, oferuje nieosiągalne dotąd możliwości twórców gier. Technologia śledzenia promieni, wsparcie dla telewizorów 4K z odświeżaniem 120 Hz i technologia HDR, a także możliwość wyjścia obrazu w rozdzielczości 8K wyróżniają ją na tle konkurencji i zapewniają niesamowitą jakość grafiki i płynną rozgrywkę.

Gdzie kupić Konsola do gier Sony PlayStation 5

Według naszych danych Konsola do gier Sony PlayStation 5 można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Konsola do gier Sony PlayStation 5 za kwotę 2499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 249.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Konsola do gier Sony PlayStation 5 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Konsola do gier Sony PlayStation 5, to w serwisie Ceneo znajdziesz 1055 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Konsola do gier Sony PlayStation 5 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Konsola do gier Microsoft Xbox Series X.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Konsola do gier Sony PlayStation 5?

Najtaniej Konsola do gier Sony PlayStation 5 można było kupić za 160 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-23.

🏷️ Jaka jest cena Konsola do gier Sony PlayStation 5 aktualnie?

Aktualna cena Konsola do gier Sony PlayStation 5 wynosi 2499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Konsola do gier Sony PlayStation 5?

Według serwisu Ceneo, Konsola do gier Sony PlayStation 5 posiada 1055 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Konsola do gier Microsoft Xbox Series X.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.