Historia ceny i opinie o Konsola do gier Microsoft Xbox Series S

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Konsola do gier Microsoft Xbox Series S był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 949.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1099.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 87.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Konsola do gier Microsoft Xbox Series S

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Konsola do gier Microsoft Xbox Series S. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Konsola do gier Microsoft Xbox Series S, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 949 (wykryta w dniu: 2024-01-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1099. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Konsola do gier Microsoft Xbox Series S

Konsola do gier Microsoft Xbox Series S to wyjątkowo kompaktowa i niezwykle szybka oraz wydajna stacjonarna konsola o pojemności 512 GB i 10 GB RAM bez napędu optycznego, ale z złączami USB, HDMI, Audio i RJ-45. Architektura Xbox Velocity łączy dedykowany dysk SSD NVMe z oprogramowaniem zapewniające sprawną grę i skrócony czas ładowania, a funkcja Quick Resume umożliwia płynne przełączanie między grami. Konsola jest wstecznie kompatybilna z tysiącami gier z czterech generacji konsoli Xbox. Najmniejsza konsola Xbox w historii posiada największą cyfrową bibliotekę gier dostępną w dniu premiery i jest zoptymalizowana dla Series X|S z oszałamiającą grafiką i animacją 120 klatek na sekundę. Dzięki usłudze inteligentnego pobierania wystarczy kupić grę raz, a cała biblioteka gier jest cyfrowa, eliminując potrzebę żonglerki dyskami. W zestawie znajduje się kabel zasilający, kabel HDMI i bezprzewodowy pad Microsoft Xbox Series, co czyni ją najlepszym i najekonomiczniejszym urządzeniem do gier.

Gdzie kupić Konsola do gier Microsoft Xbox Series S

Według naszych danych Konsola do gier Microsoft Xbox Series S można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Konsola do gier Microsoft Xbox Series S za kwotę 1099 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 109.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Konsola do gier Microsoft Xbox Series S Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Konsola do gier Microsoft Xbox Series S, to w serwisie Ceneo znajdziesz 87 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Konsola do gier Microsoft Xbox Series S w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Konsola Nintendo SWITCH Neon Red & Blue Joy-Con.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Konsola do gier Microsoft Xbox Series S?

Najtaniej Konsola do gier Microsoft Xbox Series S można było kupić za 949 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-02.

🏷️ Jaka jest cena Konsola do gier Microsoft Xbox Series S aktualnie?

Aktualna cena Konsola do gier Microsoft Xbox Series S wynosi 1099 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Konsola do gier Microsoft Xbox Series S?

Według serwisu Ceneo, Konsola do gier Microsoft Xbox Series S posiada 87 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Parownica do ubrań Philips Steam&Go GC362/80.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.