Historia ceny i opinie o kółka samonastawne do iRobot Roomba

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt kółka samonastawne do iRobot Roomba był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 334.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 351.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena kółka samonastawne do iRobot Roomba

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu kółka samonastawne do iRobot Roomba. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena kółka samonastawne do iRobot Roomba, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 334 (wykryta w dniu: 2023-10-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-10) wynosi 351. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić kółka samonastawne do iRobot Roomba

Według naszych danych kółka samonastawne do iRobot Roomba można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując kółka samonastawne do iRobot Roomba za kwotę 351 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 35.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

kółka samonastawne do iRobot Roomba Opinie

Sprawdź również historia ceny Coreparts Battery For Irobot Vacuum MBXVACBA0084.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena kółka samonastawne do iRobot Roomba?

Najtaniej kółka samonastawne do iRobot Roomba można było kupić za 334 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-05.

🏷️ Jaka jest cena kółka samonastawne do iRobot Roomba aktualnie?

Aktualna cena kółka samonastawne do iRobot Roomba wynosi 351 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-10.

🗣️️ Jakie są opinie o kółka samonastawne do iRobot Roomba?

Według serwisu Ceneo, kółka samonastawne do iRobot Roomba posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny SEBO DYSzA KOMBI 7260DG.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.