Historia ceny i opinie o Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-04). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem

Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem to plastikowe klocki uniwersalne przeznaczone dla nastolatków powyżej 11 lat o łatwym poziomie trudności złożenia. Model ten jest repliką ciężarówki MACK® Anthem, która została zaprojektowana we współpracy z firmą MACK Trucks Inc. Oferuje on bogaty wybór realistycznych funkcji i szczegółów, takich jak dobrze wyposażona kabina kierowcy z pełną detali deską rozdzielczą, kierownicą, osłonami przeciwsłonecznymi, regulowanymi fotelami i piętrową pryczą. Pod maską kryje się 6-cylindrowy rzędowy silnik z ruchomymi tłokami i kręcącym się wentylatorem chłodnicy. Model posiada także układ kierowniczy działający na przednie koła, tylny napęd oraz możliwość przebudowy na śmieciarkę MACK® LR. Jest utrzymany w realistycznych barwach szarości, czerni, bieli i stanowi okazję do zapoznania się ze światowej klasy dziełem projektantów i inżynierów.

Gdzie kupić Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem

Według naszych danych Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Klocki LEGO Technic 42125 Ferrari 488 GTE AF Corse #51.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem?

Najtaniej Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-04.

🏷️ Jaka jest cena Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem aktualnie?

Aktualna cena Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem?

Według serwisu Ceneo, Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Klocki LEGO Technic 42115 Lamborghini Sián FKP 37.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.