Historia ceny i opinie o Klipsch Cinema 800 czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Klipsch Cinema 800 czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3440.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3899.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 22.01.2024.

Cena Klipsch Cinema 800 czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Klipsch Cinema 800 czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Klipsch Cinema 800 czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3440 (wykryta w dniu: 2024-01-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 3899. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Klipsch Cinema 800 czarny

Według naszych danych Klipsch Cinema 800 czarny można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Klipsch Cinema 800 czarny za kwotę 3899 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 389.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Klipsch Cinema 800 czarny Opinie

Sprawdź również historia ceny LG GX Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Klipsch Cinema 800 czarny?

Najtaniej Klipsch Cinema 800 czarny można było kupić za 3440 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-02.

🏷️ Jaka jest cena Klipsch Cinema 800 czarny aktualnie?

Aktualna cena Klipsch Cinema 800 czarny wynosi 3899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Klipsch Cinema 800 czarny?

Według serwisu Ceneo, Klipsch Cinema 800 czarny posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Zobacz także historia ceny Pralka Candy CSTG 28TVRE/1-S.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.