Historia ceny i opinie o Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 229.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 229.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 42.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 229 (wykryta w dniu: 2024-02-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 229. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM)

Kingston HyperX Cloud II Headset to komfortowy zestaw słuchawkowy wyposażony w nowoczesną kartę dźwiękową USB, która zapewnia najwyższą jakość dźwięku Hi-Fi podczas gry. Dzięki niezależnemu sterowaniu dźwiękiem i mikrofonem gracz może regulować głośność i włączać/wyłączać dźwięk 7.1 Surround. Mikrofon posiada funkcję cyfrowej redukcji szumów oraz automatycznego sterowania wzmocnieniem, co zapewnia wyrazisty głos i wytłumienie szumów otoczenia. Zestaw słuchawkowy jest certyfikowany przez TeamSpeak i zoptymalizowany dla popularnych aplikacji komunikacyjnych. HyperX Cloud II generuje dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround, co pozwala na uzyskanie niespotykanej przestrzenności i wyrazistości dźwięku.

Gdzie kupić Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM)

Według naszych danych Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM) można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM) za kwotę 229 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM), to w serwisie Ceneo znajdziesz 42 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Asus Tuf Gaming K1 (90Mp01X0Bkua00).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM)?

Najtaniej Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM) można było kupić za 229 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🏷️ Jaka jest cena Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM) aktualnie?

Aktualna cena Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM) wynosi 229 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM)?

Według serwisu Ceneo, Kingston Hyperx Cloud II Headset Czarne (KHXHSCPGM) posiada 42 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Genesis Thor 300 TKL (NKG-0945).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.