Historia ceny i opinie o Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 103.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 390.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49.99 (wykryta w dniu: 2023-10-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-09) wynosi 103. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER

Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER to wyjątkowy zapach, który próbuje uchwycić nieuchwytny aromat maków polnych. Skład zapachu obejmuje odświeżające nuty czarnej porzeczki i mandarynki, kwiatowe esencje głogu i bułgarskiej róży oraz zniewalającą żywicę opoponax, jaśmin i fiołek. Zmysłowa baza składa się z wanilii, białego piżma i kadzidła. Zapach został stworzony przez legendę świata perfum, Alberto Morillasa i umieszczony w prostym industrialnym flakonie, który łączy w sobie przyrodę i miasto, podkreślając osobowość kobiety, która go używa.

Gdzie kupić Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER

Według naszych danych Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER za kwotę 103 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER, to w serwisie Ceneo znajdziesz 390 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Chopard Wish Woda Perfumowana 30 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER?

Najtaniej Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER można było kupić za 49.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-13.

🏷️ Jaka jest cena Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER aktualnie?

Aktualna cena Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER wynosi 103 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-09.

🗣️️ Jakie są opinie o Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER?

Według serwisu Ceneo, Kenzo Flower Kenzo Woda perfumowana 50ml TESTER posiada 390 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Calvin Klein Man Woda Toaletowa 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.