Historia ceny i opinie o Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 135.61.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 157.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 335.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 135.61 (wykryta w dniu: 2023-08-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 157. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray

Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30 ml spray to wyjątkowy zapach dla kobiet, który łączy w sobie nuty kwiatu plumerii, wiśni, kadzidła, wanilii, białej herbaty i drzewa thanaka. Perfumy te charakteryzują się intensywnością i czystością zapachu, dzięki czemu są w stanie utrzymać się na skórze przez dłuższy czas. Flakon przypomina kobiecą sylwetkę i występuje w różnych kolorach, co dodaje mu oryginalności. Kenzo Amour to zapach, który przywołuje kulturę Wschodu i jest pełen emocji, miłości oraz namiętności, dzięki czemu wyróżnia się na tle innych perfum.

Gdzie kupić Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray

Według naszych danych Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray za kwotę 157 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 15.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray, to w serwisie Ceneo znajdziesz 335 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Calvin Klein Sheer Beauty Woda Toaletowa 100ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray?

Najtaniej Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray można było kupić za 135.61 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-26.

🏷️ Jaka jest cena Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray aktualnie?

Aktualna cena Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray wynosi 157 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray?

Według serwisu Ceneo, Kenzo Amour Woman Woda perfumowana 30ml spray posiada 335 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Boucheron Quatre Woda Perfumowana 100ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.