Historia ceny i opinie o Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 65.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 82.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 74.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 65 (wykryta w dniu: 2023-12-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 82. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml

Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana to ekskluzywny zapach dla kobiet wydany w 2018 roku, który wyróżnia się kwiatowo-owocową kompozycją zapachową. Flakon o pojemności 100 ml kryje w sobie esencję ambry, bursztynu, fiołka, konwalii, maliny, piżma, wanilii, kwiatu pomarańczy, drzewa sandałowego i czerwonej porzeczki. Nuty głowy to pomarańcza, czerwona porzeczka i liść maliny, w sercu kryje się fiołek, blackberry blossom, kwiat pomarańczy i konwalia, a bazę stanowią drzewo sandałowe, piżmo, bursztyn i wanilia. Ten świeży zapach z grupy owocowo-kwiatowej z pewnością przyciągnie uwagę i doda uroku każdej kobiecie.

Gdzie kupić Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml

Według naszych danych Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml za kwotę 82 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 74 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Hugo Boss Boss Bottled Woda Perfumowana 100 ml TESTER.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml?

Najtaniej Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml można było kupić za 65 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-09.

🏷️ Jaka jest cena Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml wynosi 82 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Karl Lagerfeld Fleur De Murier Woda Perfumowana 100 ml posiada 74 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Mercedes-Benz Rose damska woda toaletowa 30ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.