Historia ceny i opinie o Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 378.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 31 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 62.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49.9 (wykryta w dniu: 2022-05-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 378.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922

Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922 oferuje wysoką jakość obrazu w rozdzielczości 1920x1080, zapewniając optymalną czystość transmisji na żywo na platformach takich jak Twitch i YouTube. Zastosowane rozwiązanie Personify umożliwia integrację obrazów na żywo i interakcję z widzami, a wbudowane mikrofony stereo gwarantują płynny dźwięk z każdego kąta. Dzięki zintegrowanemu zastępowaniu tła, automatycznemu ustawianiu ostrości i szerokiemu polu widzenia 78 stopni, kamerka C922 umożliwia stworzenie atrakcyjnego motywu wizualnego dla rozgrywki. Dodatkowo, zaawansowana technologia kompresji H.264 pozwala na przesyłanie strumieniowe z mniejszą przepustowością sieci, a automatyczna korekcja natężenia światła gwarantuje ostry obraz nawet w przyćmionym świetle. Kamerka jest wyposażona w USB i obejmuje bezpłatną trzymiesięczną licencję premium XSplit, co czyni ją idealnym wyborem dla streamerów i youtuberów szukających profesjonalnego sprzętu.

Gdzie kupić Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922

Według naszych danych Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922 można znaleźć w minimum 31 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922 za kwotę 378.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 37.89 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922, to w serwisie Ceneo znajdziesz 62 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka Soniczna PHILIPS Sonicare EasyClean HX6511/50.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922?

Najtaniej Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922 można było kupić za 49.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-05-26.

🏷️ Jaka jest cena Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922 aktualnie?

Aktualna cena Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922 wynosi 378.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922?

Według serwisu Ceneo, Kamerka internetowa Logitech HD Pro C922 posiada 62 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Depilator IPL PHILIPS Lumea BRI958/00.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.