Historia ceny i opinie o Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 555 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 559 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 29opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/26/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 555 zł (wykryta w dniu: 2023-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-26) wynosi 559 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny

Według naszych danych Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 29 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kamera sportowa Insta360 One X2.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny?

Najtaniej Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny można było kupić za 555 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-01.

🏷️ Jaka jest cena Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny aktualnie?

Aktualna cena Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny wynosi 559 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny?

Według serwisu Ceneo, Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny posiada 29 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.