Historia ceny i opinie o Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 437.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 437.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 29.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 437 (wykryta w dniu: 2024-01-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 437. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny

Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny to wysokiej jakości urządzenie do nagrywania filmów w rozdzielczości Ultra HD (4K) z matrycą CMOS i wyposażona w dotykowy ekran LCD. Posiada szerokokątny obiektyw 166 stopni i umożliwia nagrywanie pod wodą do 30 m dzięki wodoodpornej obudowie. Dodatkowe funkcje takie jak korekcja zniekształceń i możliwość podłączenia dodatkowych akcesoriów, np. mikrofonu kołnierzykowego SJCAM, czynią ją wyjątkową na tle konkurencji. Idealna dla entuzjastów sportów ekstremalnych i przygód na świeżym powietrzu.

Gdzie kupić Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny

Według naszych danych Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny za kwotę 437 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 43.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 29 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kamera sportowa Lamax X7.1 Naos czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny?

Najtaniej Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny można było kupić za 437 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-17.

🏷️ Jaka jest cena Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny aktualnie?

Aktualna cena Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny wynosi 437 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny?

Według serwisu Ceneo, Kamera sportowa SJCAM SJ6 Legend czarny posiada 29 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Kamera sportowa Insta360 One X2.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.