Historia ceny i opinie o Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 497.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 529.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 26.01.2024.

Cena Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 497 (wykryta w dniu: 2023-05-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 529. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny

Według naszych danych Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny za kwotę 529 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 52.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny Opinie

Sprawdź również historia ceny Kamera sportowa SJCAM SJ5000X Elite czerwony.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny?

Najtaniej Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny można było kupić za 497 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-11.

🏷️ Jaka jest cena Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny aktualnie?

Aktualna cena Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny wynosi 529 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny?

Według serwisu Ceneo, Kamera sportowa Sjcam SJ5000X Elite srebrny posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Frytkownica First Austria 1700 W.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.