Historia ceny i opinie o Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 249.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 117.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 199 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 249. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny

Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny jest to doskonała opcja dla osób poszukujących solidnej i funkcjonalnej kamery sportowej. Posiada matrycę CMOS oraz wyświetlacz LCD, a jej nagrywanie w jakości Full HD (1080p) zapewnia wysoką jakość obrazu. Jest to kamera wodoszczelna, co umożliwia jej używanie pod wodą oraz na śniegu. Dodatkowo, wyposażona jest w sensor optyczny Aptina AR0330 i procesor graficzny Novatek NTK96650, co czyni ją jedną z najnowocześniejszych na rynku. Może być używana jako samochodowy rejestrator jazdy, dzięki funkcji nagrywania w pętli oraz wykrywania ruchu. W zestawie znajduje się również liczny pakiet akcesoriów i mocowań, co czyni ją niezwykle łatwą w użytkowaniu i idealną do dokumentowania wszelkich sportowych przygód.

Gdzie kupić Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny

Według naszych danych Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny za kwotę 249 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 24.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 117 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Gaggia Cadorna Milk.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny?

Najtaniej Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny można było kupić za 199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny wynosi 249 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Kamera sportowa SJCam SJ4000 Czarny posiada 117 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Gofrownica  Tristar WF-2120.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.