Historia ceny i opinie o Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 119 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 149 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 1opinię w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 119 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 149 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony

Według naszych danych Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony Opinie

Sprawdź również historia ceny Kamera sportowa Agfa Photo AC9000 (SB6026).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony?

Najtaniej Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony można było kupić za 119 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony aktualnie?

Aktualna cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony wynosi 149 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony?

Według serwisu Ceneo, Kamera sportowa Sjcam Funcam Czerwony posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.