Historia ceny i opinie o Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 116.42 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 122.57 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 2opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 116.42 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 122.57 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny

Według naszych danych Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kamera sportowa SJCAM A20 Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny?

Najtaniej Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny można było kupić za 116.42 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny aktualnie?

Aktualna cena Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny wynosi 122.57 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny?

Według serwisu Ceneo, Kamera sportowa Sjcam Funcam Czarny posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.