Historia ceny i opinie o Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 229.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 380.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 25.01.2024.

Cena Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 229 (wykryta w dniu: 2022-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 380. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR

Według naszych danych Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR za kwotę 380 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 38.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kamera sportowa LAMAX W7.1 czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR?

Najtaniej Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR można było kupić za 229 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-16.

🏷️ Jaka jest cena Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR aktualnie?

Aktualna cena Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR wynosi 380 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR?

Według serwisu Ceneo, Kamera sportowa Sencor 3CAM 4K52WR posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Kamera sportowa Lamax X7.1 Naos czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.