Historia ceny i opinie o Kamera sportowa Eken H8R Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera sportowa Eken H8R Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 549.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 499.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Kamera sportowa Eken H8R Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera sportowa Eken H8R Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera sportowa Eken H8R Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 549 (wykryta w dniu: 2023-03-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-16 10:04:24 UTC) wynosi 499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kamera sportowa Eken H8R Czarny

Kamera sportowa Eken H8R Czarny to wysokiej jakości urządzenie do rejestracji obrazu Ultra HD 4K, wyposażone w matrycę CMOS i szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 170°. Posiada wbudowany wyświetlacz LCD, co ułatwia obsługę i podgląd nagrań. Dzięki obsłudze WiFi i aplikacji Ez iCam, możliwe jest zdalne sterowanie kamerą za pomocą urządzeń z systemem Android lub iOS, co pozwala na szybkie wyszukiwanie i udostępnianie zapisanych materiałów oraz podgląd nagrywania na żywo. Kamera Eken H8R Czarny to doskonały wybór dla osób szukających niezawodnego i funkcjonalnego sprzętu do nagrywania swoich sportowych przygód.

Gdzie kupić Kamera sportowa Eken H8R Czarny

Według naszych danych Kamera sportowa Eken H8R Czarny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kamera sportowa Eken H8R Czarny za kwotę 499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 49.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kamera sportowa Eken H8R Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamera sportowa Eken H8R Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamera sportowa Eken H8R Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kamera sportowa Sjcam M20 srebrny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera sportowa Eken H8R Czarny?

Najtaniej Kamera sportowa Eken H8R Czarny można było kupić za 549 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-21.

🏷️ Jaka jest cena Kamera sportowa Eken H8R Czarny aktualnie?

Aktualna cena Kamera sportowa Eken H8R Czarny wynosi 499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-16 10:04:24 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera sportowa Eken H8R Czarny?

Według serwisu Ceneo, Kamera sportowa Eken H8R Czarny posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Kamera sportowa Sjcam Sj4000 Wifi Czerwona.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.