Historia ceny i opinie o Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1997.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1998.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 7.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 25.01.2024.

Cena Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1997 (wykryta w dniu: 2024-01-12). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 1998. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2)

Według naszych danych Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) za kwotę 1998 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 199.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2), to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kamera sportowa Insta360 ONE RS Boosted 4 Edition.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2)?

Najtaniej Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) można było kupić za 1997 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-12.

🏷️ Jaka jest cena Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) aktualnie?

Aktualna cena Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) wynosi 1998 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2)?

Według serwisu Ceneo, Kamera sportowa DJI Pocket 2 Creator Combo (Osmo Pocket 2) posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Kamera sportowa Insta360 ONE RS Twin Edition.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.