Historia ceny i opinie o Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 374.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 379.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 138.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 374 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 379. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator)

Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S jest rejestratorem jazdy o rozdzielczości Full HD, który posiada wbudowany wyświetlacz oraz obsługuje karty pamięci. Jest wyposażona w 5-megapikselowy sensor Sony, co zapewnia znakomitą jakość obrazu w wysokiej rozdzielczości 2592x1944, co umożliwia zarejestrowanie tablic rejestracyjnych, znaków drogowych i innych krytycznych szczegółów na drodze. Posiada całodobowy tryb parkingowy oraz wbudowany GPS z ADAS, które wykrywa otoczenie i ostrzega o problemach związanych z bezpieczeństwem. Duży otwór przysłony F1,8 poprawia widzenie w nocy, a 3D DNR i WDR znacznie poprawiają wyrazistość obrazu. Kamera jest kompatybilna z tylną kamerą RC06, dzięki czemu może nagrywać dwukanałowo, co zapewnia wszechstronną ochronę. Monitoruje i wyświetla dane podróży w czasie rzeczywistym, co ma kluczowe znaczenie dla pomocy drogowej i roszczeń ubezpieczeniowych.

Gdzie kupić Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator)

Według naszych danych Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator) można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator) za kwotę 379 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 37.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator), to w serwisie Ceneo znajdziesz 138 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Gogle VR Oculus Quest 2 128GB.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator)?

Najtaniej Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator) można było kupić za 374 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator) aktualnie?

Aktualna cena Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator) wynosi 379 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator)?

Według serwisu Ceneo, Kamera samochodowa 70Mai Dash Cam Pro Plus+ A500S (wideorejestrator) posiada 138 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Kamera samochodowa 70mai RC06 (wideorejestrator).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.