Historia ceny i opinie o Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 238.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 263.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 26.01.2024.

Cena Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 238 (wykryta w dniu: 2023-12-07). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 263. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny

Według naszych danych Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny za kwotę 263 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 26.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lamax Kamera Sportowa W10.1 (LMXW101).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny?

Najtaniej Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny można było kupić za 238 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-07.

🏷️ Jaka jest cena Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny aktualnie?

Aktualna cena Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny wynosi 263 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny?

Według serwisu Ceneo, Kamer sportowa SjCam SJ4000 AIR Wifi czarny posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Kamera sportowa Sjcam Funcam Zółty.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.